jewel dragons 0 Report post Posted October 30, 2009 Stichting Herpetofauna Veiling! Met grote trots mogen wij aankondigen dat de 2e Herpetofauna veiling eraan komt! Ditmaal nog grootser opgezet, met nog meer, en zeer exclusieve terrarium benodigdheden, en alles wat binnen onze hobby verbonden is. Tevens zal Dhr. Evert Henningheim een korte lezing geven over het conservatieproject, welke gesteund zal worden, met het geld wat we de afgelopen beurs (Snakeday) en met de veiling as. zullen ophalen. "Het gaat om de Ctenosaura melanosterna( zwarte leguaan) uit de Rio Aguan vallei in Honduras. Deze leguanensoort is inmiddels kritiek bedreigd en zal zonder hulp zeer waarschijnlijk uitsterven. Het IUCN en de SDGL hebben een project gestart om in Honduras deze soort te gaan beschermen, kweken, onderzoeken en daarbij ook de overige flora en fauna van dit bijzondere gebied. Onze steun is daarbij hard nodig, dus een extra reden om bij de gezellige veiling aanwezig te zijn!" Vele sponsoren, hebben weer een fantastische hoeveelheid spullen ter beschikking gesteld. Er zal de komende dagen nog een lijst bekend gemaakt worden met namen en winkels, welke hebben mee gedaan aan de grote donatie! De mensen die er afgelopen jaar bij waren, weten hoe gezellig deze avond is, en vooral hoeveel mooie spullen er aangeschaft konden worden (voor relatief zeer nette prijzen) enkele voorbeelden waar weer op geboden kan worden: *Terraria *Voedseldieren *Terrarium groen, zoals echte als nepplanten *Waterbakken *Lampen. zowel basking als licht en UV lampen *Voedings supplementen *Allerlei gereedschappen zoals slangenhaken etc. *Slangenzakken *Maar ook prachtige beeldjes en muurversieringen. *Mooie leerzame (en soms zelfs exclusieve) boekwerken gerelateerd aan onze hobby *Schuilgrotten *Thermostaten *Warmtematten *Bodemsubstraten *Incubatie substraten *Jaarkaarten voor Dierenpark de oliemeulen etc. etc. (foto's van maart 2009) Komt allen!!! De koffie staat klaar!! Mochten er nog mensen zijn die ook iets willen doneren zoals materiaal en dergelijke, meld dit dan even bij het bestuur van de stichting! bij voorbaat dank! Nog even de belangrijke info: Datum; zaterdag 21 November 2009 Lokatie: Oliemeulen Tilburg Reitse Hoevenstraat 30 Tilburg Aanvang; 19.30 uur. Zorg dat je optijd bent!! zodat je een mooie zitplaats hebt in de zaal. Er zal tijdens de veiling weer gefilmd en gefotografeerd worden, waarvan we weer een mooi verslag zullen maken. Tot dan!! tot uw dienst! mvg Stichting Herpetofauna www.stichtingherpetofauna.com Share this post Link to post Share on other sites
jewel dragons 0 Report post Posted November 13, 2009 Beste Forumbezoekers, Zoals jullie weten organiseert stichting Herpetofauna op 21 November as, vanaf 19.30 uur een grote veiling met een grote verscheidenheid aan terrariumproducten om geld op te halen voor het zwarte leguanenproject in Honduras. We zijn verheugd over het grote aantal toezeggingen die we hebben ontvangen vanuit de terrariumwereld. Er zijn verschillende terraria beschikbaar gesteld evenals, bodemmaterialen, verlichting( UV), inrichtingsmaterialen, boeken, t-shirts, vitamine en mineralenpreparaten, voedseldieren, etc, etc Share this post Link to post Share on other sites
Salenia 0 Report post Posted November 21, 2009 Kom net van de veiling af. Het was, naast interessant en goed voor de stichtingsgelden, erg gezellig met veel humor tijdens de veiling. Heb 12 doosjes sprinkhanen, 2 UV spaarlampen en mineralen en vitaminen voor een spotprijsje kunnen bemachtigen. Volgende keer maar zeker weer gaan!! Share this post Link to post Share on other sites
erwin 1 Report post Posted November 23, 2009 Hadden ons voorgenomen om ook naat tilburg af te zakken jammerlijk konden we door omstandigheden er niet bij zijn volgende keer zijn we er zeker bij groetjes erwin&sonja Share this post Link to post Share on other sites
Salenia 0 Report post Posted November 23, 2009 Erwin, Lijkt ons erg gezellig als jullie, voor de veiling begint, bij ons langskomen en een hapje met ons mee eten. Grtn Marc Share this post Link to post Share on other sites